جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

توسط پيشکسوتان ورزش زورخانه اي

  کهن کسوتان و پیش کسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور در قالب تور گردشگری و ورزشی "عطر حبیب" با حضور در گلزار شهدای دارالسلام کاشان طی آیینی نهال پهلوانی و ایثار کاشتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، کاروان کهن کسوتان و پیش کسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور با اجابت دعوت مدیریت سازمان دارالسلام شهرداری کاشان و به همت و موافقت علی دادگر، سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران با حضور در گلزارشهدای دارالسلام ادای احترام و تجدید میثاق کردند.

  بنابراین گزارش این کهن کسوتان و پیشکسوتان به نمایندگی از جامعه پهلوانی و زورخانه ای به عنوان حامیان سرو ایرانی در آستانه روز جهانی محیط زیست (16 تا 22 خرداد ماه 1395) در آیینی ارزنده اقدام به کاشت یک نهال سروایرانی درگلزار شهدای کاشان را کردند.

  گرامیداشت فرهنگ و آداب ایرانی با بازدید از خانه های تاریخی کاشان، آیین گلابگیری در قمصر پایتخت گل و گلاب ایران و نشست در سالن شکرریز با مسوولان اداره ورزش وجوانان از دیگر برنامه های تورگردشگری ورزشی یکروزه پیشکشوتان ورزش زورخانه ای با نام عطر حبیب در این شهرستان بود.

  خاطرنشان میگردد: فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به عنوان حامی سرو ایرانی (گونه محیط زیستی در معرض آسیب) از سوی وزارت ورزش و جوانان در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست می باشد که برای تحقق اهداف این مهم به اجرای برنامه ها و فعالیت های مختلف می پردازد.

   

  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 21 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : زورخانه ,پهلوانی ,ورزش ,کسوتان ,محیط ,ایرانی ,فدراسیون پهلوانی ,ورزش زورخانه ,محیط زیست ,کسوتان ورزش ,ورزش پهلوانی ,
  توسط پيشکسوتان ورزش زورخانه اي

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر